O fabryce

W 2017 roku firma obchodziła swoje dwudziestolecie.

JV «ZOV-LenEvromebel» (spółka dominująca Grupy) jest głównym białoruski producent mebli do kuchni, salonów, sypialni, jadalni i jeden z kilku głównych producentów produkujemy meble na indywidualne zamówienie w dużych objętościach sprzętu high-tech. Wszystkie produkty są certyfikowane. System zarządzania jakością w przedsiębiorstwie spełnia wymagania normy ISO 9001-2008, co potwierdzają również odpowiednie certyfikaty.

Główni partnerzy handlowi spółki ponad 200 oficjalnych przedstawicieli handlowych na Białorusi, Rosji, Ukrainy, Tadżykistanu, Gruzji, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Estonii, Polski, Niemiec i Izraela. Nowoczesne i różnorodne wzornictwo, wysoka jakość i rozsądne ceny sprawiają, że kuchnia, meble korpusowe, stoły, drzwi wewnętrzne z naturalnego drewna pod marką «ZOV» na Białorusi i innych krajach są poszukiwane.

W ciągu ostatnich pięciu lat ZOV-LenEvromebel LLC wielokrotnie wygrywał konkursy republikańskie, a niejednokrotnie był nagradzany dyplomem najlepszego przedsiębiorcy z Białorusi i regionu grodzieńskiego. Przedsiębiorstwo znajduje się w Radzie Honorowej Republiki. Firma jest także laureatem konkursów «Best Furniture» organizowanych w ramach międzynarodowych targów specjalistycznych. Każdego roku przedsiębiorstwa Grupy ZOV biorą udział w ponad 10 dużych forach meblowych (wystawach), zarówno na Białorusi, jak iw Federacji Rosyjskiej, Kazachstanie i krajach nadbałtyckich.

JV «ZOV-LenEvromebel» i LLC «ZOV-Plita» są rezydentami WSE «Grodnoinwest». Zakwaterowanie w wolnej strefie ekonomicznej pomaga stale podnosić jakość produktów, poszerzać asortyment i wprowadzać nowe produkty bez dodatkowych kosztów i wyższych cen, co zaspokaja interesy naszych konsumentów.

Do tej pory w sklepach przedsiębiorstwa zainstalowano sprzęt czołowych włoskich i niemieckich producentów KOIMPEX, BIESSE, SELCO, HOOMAG, w tym skomputeryzowane linie półautomatyczne. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii w całym cyklu produkcyjnym: od cięcia materiału po wykańczanie i pakowanie gotowych produktów.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies.zamknij