B2B

Dla deweloperów

Naszą ofertę dedykujemy także deweloperom i inwestorom. Marka ZOV gwarantuje najwyższy standard i kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy przy projektowaniu oraz realizacji wyposażenia mieszkań oraz domów. Zapewniamy atrakcyjne formy współpracy dla firm deweloperskich, a w przypadku podpisania długoterminowej umowy - bardzo korzystne warunki handlowe. Jako jedna z największych grup polskich producentów mebli korzystamy z efektu synergii i oferujemy zarówno meble kuchenne, mieszkaniowe i tapicerowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe wyposażenie realizowanych mieszkań i domów. Jest to szcególnie atrakcyjna oferta dla deweloperów, którzy otrzymują kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania i urządzania realizowanych inwestycji.

Cechujący nas pełen profesjonalizm i wyjątkowa dbałość o szczegóły wykończenia gwarantują naszym Klientom unikalne i niepowtarzalne rozwiązania w ich mieszkaniach. Oferta ZOV jest jedną z najbardziej kompleksowych ofert wykończeniowych dla mieszkań oferowanych na rynku polskim. Zapewniamy nie tylko bardzo szeroki, ale i zróżnicowany wybór doskonałej jakości produktów w przystępnych cenach. Dzięki współpracy z ZOV otrzymacie Państwo pomoc specjalistów przy projektowaniu wnętrza oraz koordynację działań na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jakie korzyści daje współpraca z ZOV?

Komfort i bezpieczeństwo realizacji inwestycji

Zapewniamy naszym Klientom dedykowanego opiekuna na cały okres realizacji inwestycji. Przejmujemy na siebie wszelkie odpowiedzialne zadania i obowiązki związane z procesem projektowania i realizacji inwestycji. Gwarantujemy czas realizacji inwestycji i solidność wykonania oferowanych produktów. Dzięki połączeniu doświadczenia i wiedzy specjalistów ZOV otrzymają Państwo produkt skrojony na miarę Państwa potrzeb. Współpracujemy w zespole, który cechuje szeroki wachlarz umiejętności i kompetencji, doświadczenie oraz otwartość na indywidualne potrzeby każdego Klienta. Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania, jakością ISO 9001. Nowoczesny system pakowania mebli oraz firmowy transport gwarantują bezpieczną dostawę do Klienta oraz minimalizują ryzyko uszkodzeń transportowych.

Korzyści finansowe

Od samego początku współpracy przykładamy szczególną uwagę do budżetu realizacji inwestycji. Tak dobieramy ofertę, jaką przedstawiamy naszym Partnerom handlowym, żeby jak najlepiej była dopasowana do jego potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jakie są aktualnie potrzeby konsumentów na lokalnym rynku. W umowie kontraktowej gwarantujemy nienaruszalny budżet realizowanej inwestycji. Dzięki zakupowi zabudowy kuchennej ZOV inwestycja zyskuje na atrakcyjności i staje się bardziej atrakcyjna dla klientów.

Architekci i projektanci

Zaproszenie do współpracy

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, biura projektowe oraz wszystkie inne firmy zainteresowane kompleksowym wyposażeniem swoich inwestycji i projektów w meble inspirowane najmodniejszymi wzorami designu w najlepszej jakości dostępnej na rynku. Proponujemy wyposażenie mieszkań, domów, biurowców, hoteli, apartamentów. Nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Poza wysoką jakością mebli jesteśmy znani z wyjątkowego designu, opartego na aktualnych, światowych trendach.

Projekt wykonawczy - wsparcie na etapie opracowywania projektu

Oferujemy meble kuchenne i mieszkaniowe oraz elementy wyposażenia przeznaczone do wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektanci ZOV są w stanie zrealizować projekty wnętrz i wyceny niezbędne do projektu wykonawczego inwestycji. Proponowane rozwiązania są sprawdzonymi na rynku produktami o silnej marce, dobrze kojarzącej się klientom końcowym, co dodatkowo podnosi efekt zadowolenia i może być wartością dodaną przy sprzedaży inwestycji i uzyskiwaniu zysku z realizowanych inwestycji. Na bardzo trudnym i dynamicznie zmieniającym się rynku to może być jeden z elementów decydujących o sukcesie inwestycji.

Nasze wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie o najwyższych walorach estetycznych. Jesteśmy prekursorem w kraju we wdrażaniu nowych wzorów i kolorystyki. Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów rzutujących na ekskluzywne wzornictwo naszych kuchni. Wychodzimy z nowatorskimi propozycjami kolorów i wzorów, które są odpowiedzią na aktualne trendy wzornicze i projektowe. Każda nowa kolekcja wzornicza konsultowana jest z projektantami, co sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom realnych użytkowników kuchni i dopasowujemy się do rynku, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera.

Zadowolenie klientów wynikające z profesjonalizmu, empatii i funkcjonalności.

Nasze salony zatrudniają certyfikowanych i przeszkolonych projektantów kuchni, którzy gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Klienci Państwa inwestycji mogą być pewni, że w profesjonalnie zaprojektowanej kuchni korzystanie z niej przez kolejnych kilkanaście lat i praca w kuchni będzie samą przyjemnością.

Dlaczego warto zacząć współpracę z ZOV:

Zapraszamy do współpracy!

Imię Nazwa firmy: Numer telefonu Twój email do odpowiedzi: Twoja wiadomość:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies.zamknij