Nota prawna

Korzystanie z serwisu internetowego KUCHNIE-ZOV.PL, zwanego dalej serwisem, podlega poniżej określonym warunkom oraz wszystkim odpowiednim przepisom prawa. Korzystając z zasobów niniejszego serwisu internetowego, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie warunki.

Warunki:

Zastrzeżenia wzorów mebli

Wszystkie publikowane w serwisie wzory mebli są własnością ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim. Kopiowanie i powielanie wzorów mebli jest zabronione.

Korzystanie z serwisu

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Dystrybucja, modyfikacja, przesyłanie lub zmiana zawartości serwisu bez pisemnej zgody ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. jest surowo zabronione.

Przeznaczenie serwisu

Serwis ma charakter wyłącznie ogólnoinformacyjny. ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. nie udziela gwarancji co do formy i treści informacji umieszczonych w serwisie, szczególnie w zakresie przydatności informacji dla określonych działań użytkowników serwisu.

Przesyłanie materiałów i poufność informacji

Za wszelkie materiały oraz informacje przesłane do ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. przez internet ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. nie ponosi odpowiedzialności. Informacje oraz materiały, które zostały wysłane do ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. przez internet, nie są traktowane jako poufne i nie podlegają ochronie prawnej.

Wszelkie materiały i informacje przekazywane lub wysłane do ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. przez internet stają się własnością ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. lub jej oddziałów, mogą zostać wykorzystane w dowolnym celu, włączając w to bez ograniczenia reprodukcję, odtwarzanie, ujawnianie, publikowanie, transmitowanie i wysyłanie.

Zabrania się wysyłania i publikacji materiałów niezgodnych z prawem.

Dane osobowe

Dane osobowe, takie jak nazwisko, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej, przesłane do ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. będą chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Prawa autorskie

Wszystkie materiały publikowane w serwisie chronione są prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k. wyraża zgodę na przeglądanie oraz drukowanie fragmentów serwisu wyłącznie dla użytku osobistego.

Wykorzystanie jakiegokolwiek fragmentu serwisu w celach innych niż użytek osobisty wymaga pisemnej zgody ZOV TRADING Sp. z o. o. Sp. k.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies.zamknij